Jdi na obsah Jdi na menu
 


62. zápis

28. 6. 2014

 Dlouho, předlouho jsem sem nepsala. Je toho totiž dost, co se dělo poslední dobou.

Tak především se konaly přípravy na svatbu, která už je vyloženě za rohem. Sháněla jsem šaty, dávali jsme dohromady jídlo a pití a výzdobu a vymýšleli jsme místo obřadu…Zkrátka toho bylo moc. Nakonec to bude něco úžasného a jak je Michaelův zvyk – bude to velkolepé.
Také jsem požádala Rosu, zda by mi nešla za svědka. Souhlasila a vypadala, že z toho má radost. Uspořádala mi rozlučku se svobodou, kde jsem se neskutečně bavila. Byla jsem tam já, Rosa, Alashama, Sayaka, Beth, Clara, Gina, Gian a dokonce někde vyšťourala Sayuri!:) Jak jsem čekala, Rosa vymyslela takovou hru, kdy mi ostatní museli plnit přání, která si vylosovali v sáčku, pak byla hvězda večera – striptér! No rudá jsem byla až na patách, ale byla to legrace. Nakonec byl suprový ohňostroj. Opravdu nádherná rozlučka se svobodou.
Co se týká práce, pořád tam tak nějak hlavně sepisuju jeden případ, který probíhal v Americe. Moc se o něm tady raději nebudu rozepisovat. No a pak mám na krku také zmizení jednoho kluka z Bradavic…Podle mě prostě jen utekl. O to horší to je, protože nemám nitky, kterých bych nemohla chytit. Hanna, se kterou se bavil, je někte v tahu (možná s ním) a Sayuri, která se  s ním bavila, mi odmítá cokoliv říct. Paráda.
Už se těším na svatbu. Bude to za chvilku. Vážně jen pár dní..A těším se hlavně na jednu chvíli. Jasně…Těím se celkově na celou svatbu, ale bude tam jeden okamžik, který bude – doufám – krásným okamžikem pro Paula. Doufám, že bude šťastný…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(Ammy Trixit, 2. 7. 2014 2:00)

Tak rozlučka musela být super. :) Chci být dospělá. :D

Re: ....

(Amelia, 5. 7. 2014 16:58)

Byla super :) Díky Rose, která se o to vše postarala :)