Jdi na obsah Jdi na menu
 


59. zápis

17. 5. 2014

 Je noc a já po dlouhé době nemohu spát. Michael to zvládá dnes za nás oba. Já jsem vzdala veškeré převalování se v posteli a šla se posadit do obýváku ke krbu. Plameny v krbu vydávaly příjemné teplo i světlo. Sedím tu v křesle a píšu.

Dnes byl Štědrý den. Dárky. Byla jsem jak na trní, ale ne kvůli tomu, že bych byla zvědavá, co dostanu. Byla jsem zvědavá, co řekne Michael. Dárky pro přátele jsem doručila už včera večer a tak jsem myslela, že právě třeba rozbalují maličkosti ode mě. Očima jsem ale visela na Michaelovi.
Vzal si an sebe dnes slavnostní hábit a tak i já jsem se oblékla do slavnostního. Využila jsem příležitosti a oblékla si tu soupravu, co mi dal na konci léta. Vše rudé a tak hebké! Líbila jsem se mu a to bylo dobře.
Samozřejmě, že mě nechal nejprve rozbalovat jako první.Mučil mě.
Jako první mi padl do rukou dárek od Rosy, který mě zprvu vyděsil. Na štítku stálo, ať s prý mám také  o co starat. Bála jsem se, ž uvnitř bude nějaké zvíře, ale pletla jsem se. Rosa mi darovala tři krásné bonsaje a konvičku na zalévání. Doufám, že mi neuschnou. Njesem zrovna pěstitel a pamatuju si ještě živě na své hororové hodiny Bylinkářství.
Další jsem měla dárek od Sayuri. Ten jsem rozbalila už včera, ale i tak jsem se ještě jednou potěšila.
Následoval malý dáreček od našich. Říkala jsem si, že po loňských Vánocích se trošku zkrotím ale pletla jsem se. Uvnitř krabičky byl poukaz na kouzelnický stan. Zbláznili se. Říkám to pořád.
Další byl dárek od Giny. Nevěřila jsem vlastním očím, že si na m vzpomněla, ale tak i já jsem ji obdarovala, tak proč by ona nemohla..? Na kratičký okamžik jsem si říkala, že to je třeba nějaká habaďůra a že to nebude nic pěkného. Nakonec jsem ale krabici přece jen otevřela. Uvnitř bylo naprosto luxusní oblečení, které jsem nikde nikdy neviděla. Nevím, kde ho sehnala. Možná ho sama ušila. Nedivila bych se tomu. Má talent. Michaelovi se zamlouvalo nejvíc krajkové spodní prádlo.
Jako poslední jsem otevřela dárek od Michaela. Byla tam krabička na lektvary, kterou jsme potřebovala, protože jsem se zařekla, že se v lektvarech ještě potrénuju a také dva parfémy. Jeden jsem na sebe hned šplíchla a voní krásně! Nechyběl ani dopis, který byl plný lásky.
Pak už byl ale čas na dárcích pro něj.
Nechtěla jsem čekat dál a tak jsem mu sama podala dárek ode mě. Otevřel ho, chvíli zíral dovnitř a mrkal. Pak se na mě podíval a přiškrceným hlasem se zeptal, zda to znamená  opravdu to, co myslí.  Odpověděla jsem, že nevím, co si myslí, ale v duchu jsem se tetelila. Srdce mi bušilo jako zběsilé. Byl to pro mě opravdu veliký krok.
„Obří čokoláda…Oblek…Svatba?“
Váhavě jsem na jeho slova přikývla. Víc jsem nestihla. Chytil mě do náruče a začal objímat. Vypadal tak šťastně! Neskutečně se mi v tu chvíli ulevilo. Bála jsem se, že po té dlouhé době čekání už nebude chtít…A mě stálo strašně moc energie si vše srovnat v hlavě.
Byla jsem pevně rozhodnutá.
Svatba bude na jaře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Svatba

(KatherineStar, 17. 5. 2014 16:43)

Gratuluju :D Tak snad to bude pořádná svatba!

Re: Svatba

(Amelia, 17. 5. 2014 19:18)

Si piš!:)

Re: Re: Svatba

(KatherineStar, 18. 5. 2014 13:55)

Chci pozvánku :D

Re: Re: Re: Svatba

(Amelia, 18. 5. 2014 18:57)

Budeee :)

Svatba

(Samantha Reed, 18. 5. 2014 15:11)

Tak se také přidávám ke gratulaci. Hezký článek, jako každý jiný. Jediný deník, který pravidelně čtu. :)

Re: Svatba

(Amelia, 18. 5. 2014 18:57)

Tak o to víc mě těší, že to čteš (když je jediný :) )

Gratulace

(Ammy Trixit, 18. 5. 2014 16:56)

Tak to gratuluji ... aby vám to vydrželo :3 ;3

Svatba

(Matthew Mason, 17. 5. 2014 20:38)

Huh další? Se nám to začíná nějak množit :-D. Každopádně gratuluji ;)

Re: Svatba

(Amelia, 17. 5. 2014 20:51)

Tak Am už je zasnoubená snad dva roky :)) Ale až teď se rozhoupala :)

Svatba

(Spencer Hadfield, 17. 5. 2014 16:54)

Krásný n_n :)))

Re: Svatba

(Amelia, 17. 5. 2014 19:18)

Tak už ho nemohla déle trápit :)