Jdi na obsah Jdi na menu
 


51. zápis

16. 4. 2014

 Rosa je pryč. Utekla. Utekla, malou vzala s sebou a je s ní, předpokládám Ash.
Proč utekla? Protože jsem neschopná. Neschopná a svou práci, za kterou jsem celé roky šla a pro kterou jsem dřela, nebudu vykonávat.
Ne, že by mi to někdo zakázal, nebo by mi snad vzali odznak. Ne. Naopak. Vypadá to, že už se blížím ke konci studia. Michael mi dal klíče od ústředí a nechal mě, a´t si vyberu místo pro svou pracovnu. Beztak jsme mu ale včera v noci řekla, že se odznaku vzdám. Nemohu ho mít.
Jisté je jen to, že Rosa se jistě bála po tom všem nechat malou v blízkosti mě. Mě, neschopné ženské, která kašle na svůj instinkt i všechno, co se naučila a udělá školáckou chybu.
Je mi to líto. Je mi to strašně líto.
Pokud se něco ve mě hodně pohne a já se své práce nevzdám, budu pátat a hledat, dokud toho zmetka nenajdu! Budu doufat, že Michael se případu nevzdá a bude hledat dál. Třeba mu něco napoví ta mrtvola...Zjistí, kdo byla ta žena a zda nepatřila k nějakému spolku, klanu, či tak něco.
Cítím se strašně. Jak fyzicky - po tom dryáku, co za vše může -tak  i psychicky. Mám pocit, že v tom temném tunelu bloudím dostatečně dlouho a mohl by být už konec. Už nechci tyhle houpačky.
Mám o Rosu strach. Co když ji našli? Co když nemají, co hledali? Ublíží jí?A co malá..?Ach bože, tolik se o ně bojím!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář