Jdi na obsah Jdi na menu
 


40. zápis

16. 2. 2014

 Rose už je vidět rostoucí bříško! Nedávno jsem ji potkala v Kotli a i kdyby měla volné oblečení, je to už na ní znát. Jsem zvědavá, co se jí nakonec narodí. Asi bych jí víc přála holčičku.
Také jsou už za námi Vánoce.
Rodiče se asi zbláznili. Koupili mě a Michaelovi dovolenou na Maledivách an 14 dní. Poprvé poletím letadlem. Jsem na to zvědavá. Myslím, že víc šokující, než první přemístění, to být nemůže.
Od Michaela jsem dostala šperkovnici plnou cingrlátek. Ani nechci vědět, co všechny ty řetízky, náhrdelníky a náušnice stály.
Rosa mi nadělila pokladničku, kterou jsem už dlouho potřebovala a lampion přání.
Gina nás zase obdarovala piknikovou sadou, takže máme nové kuchyňské vybavení.
Na víkend jsem se stavila u našich. Bylo fajn je zase vidět. Samozřejmě stále vyzvídali, co bude se svatbou…No co jsem jim mohla říct?! Pořád jsem se jen usmívala a říkala, jak plánuju…ale já neplánuju. Nic nedělám. Stagnuju. Michael už se mě vyptává, kdy s tím začneme, ale já se k tomu nemám.
Před pár dny jsem se v Kotli rozbrečela před Rosou, protože jsem z toho vážně špatná. Radila mi, ať to Michaelovi řeknu, že to pochopí…Já ho ale nechci zklamat. Vím, že by byl smutný a to nechci. Dopadne to prostě tak, že budu paní Stone a konec.
Jdu něco dělat, ať nemyslím na blbosti. Budu s ním šťastná, jen se musím zbavit té paniky, co ve mně roste pokaždé, když si na to vše vzpomenu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář