Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 9.

19. 5. 2012

 Tak Protiva se nám vrátil.
V jednu chvíli mi ten holomek chyb
ěl, ale pak jsem si říkala, že bez něj je tu mnohem klidněji, uklizeno a prostě…pohoda. Ten krátký pocit stesku, který jsme občas měla, vymizel ve chvíli, kdy jsem vešla do Vstupní síně a on tam řádil.
nejd
řív jsme měla radost, ale když mi přistála na obličeji sněhová koule, radost mě přešla. První trefu jsme brala s úsměvem a nechala to být. Druhou ránu jsem už přešla bez úsměvu a třetí jsem si nenechala líbit. Protiva totiž bombardoval i malé prváky a to se mi nelíbilo. Na těch si smlsnul nejvíc, protože ho doposud neviděli a neznali.
Snažila jsem se ho zkrotit, ale jen vyvád
ěl víc a s hulákáním pobíhal kolem. Nakonec jsme sáhla po většinou účinné výhružce a to, že zavolám Krvavého Barona. Nejdřív mi nevěřil, ale když jsem se vydala směrem k Mučírně, vypadal už méně jistě…Přestal s házením koulí a jen ječel. To mi ani tolik nevadilo.
Pak zmizel a byl pokoj. Já si oddychla a v duchu jsem si gratulovala, jak p
ěkně jsem to zvládla. To by ale nebyl Protiva, kdyby ještě neprovedl něco nakonec.
Ve chvíli, kdy Protiva „zmizel“, se m
ě prváci začali vyptávat kdo a co Protiva je a že o něm už slyšeli od starších studentů a podobně..A pak se někdo zmínil, že můžeme být rádi, že ty sněhové koule nebyly bomby hnojůvky….Ani jsme nestihla doříct, že tyhle nápady se nemají říkat nahlas, obzvlášť, když je možné, že někde kolem je Protiva…A už hnojůvky létaly vzduchem.
Protiva se n
ěkde schoval a poslouchal a hned se mu, samozřejmě, ten nápad zalíbil. Bordel byl všude a ten smrad byl neskutečný! Všichni začali utíkat pryč a jen pár otrlých studentů zůstalo ve vstupní síni se mnou. Jelikož s nikdo neměl k úklidu, zanechala jsem lamentování a nadávání Protivovi, zakryla jsem si nos a vytáhla hůlku..Nepořádek jsem uklidila rychle, ale ten zápach tam stejně zůstal ještě dobrých pár hodin…Po úklidu jsem rychle zmizela pryč, kdyby se ukázal školník. Nechtěla jsem poslouchat zase řeči o nepořádných studentech…
V pokoji jsem se p
řevlékla do čistého oblečení a hned jsem se cítila lépe. No..Začnou nám s Protivou opět krušné a akční dny.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář