Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 2.

1. 5. 2012

 Zápis 2.


Tak už to za
čalo. Od včerejška je možné na hradě potkat studenty v brněních, prazvláštních hábitech, nebo třeba s lukem v ruce. Ano, ano. Na škole začal onen slibovaný návrat do minulosti…Respektive do středověku. Po škole se pohybuje Merlin a Morgana. Ctihodní rytíři se perou o to, kdo vytáhne mocný Excalibur z kamení…Prostě paráda..!
Bohužel mi nebylo první den nejlépe a tak jsem v
ětšinu dne proležela a dozvídal se vše jen z vyprávění od holek, které se za mnou zastavily. Ale podle toho, jak měly oči navrch hlavy, je to hodně baví a to je dobře.
Jde o to, že každý má svou roli a tu bude hrát. Je mi jasné už te
ď, že budou jistí lidé, kteří to vše budou ignorovat a těm, co hru budou dobře hrát, se budou posmívat. To ať si mě nepřejí! Zabavím je v tomhle případě pulírováním zaprášených cen v Síni slávy, nebo je rovnou nechám vykydat výběh nějakého pořádně smradlavého zvířete.
Když jsem p
řečkala ještě jednu noc, bylo mi lépe a já se vydala hned ráno po snídani, pro svůj hábit. Mrzimor totiž představuje mágy, takže se kluci producírují s holema jako mágové z bájí… J
Cestou do v
ěže k Morganě jsem potkávala jiné studenty a musela jsem je litovat. To těžké, nepohodlné brnění bych tahat vážně nechtěla…Ale tak co.Je to hra…Já se jen bojím toho, že až přijde na šarvátky, nebude to pěkné…Doposud se nižší ročníky ohrožovali maximálně jednoduchými kouzly, které se daly lehce napravit..Ale co když se do sebe teď pustí s těma kopíma, co jim byla přidělena..? Ach jo…To bude zase práce...!
Jo..! A musela jsem se smát, když m
ě potkaly prvandy  z naší koleje. Nevěděla jsem totiž jeden malý detail. Já jsem teď jejich..No nevím co…Ale klaní se mi a říkají mi Má paní…Ha..! :) No musím ještě vyčistit detaily této hry, abych jim to nekazila, když se tak pěkně snaží…J

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář