Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 13.

27. 5. 2012

 Páni páni a ještě jednou pááááni! 

byla jsem dnes konečně v prefektské koupelně. Je to něco parádního a naprosto úžasnýho! Je tam takový vodopád..a stroj na bubliny..a velikánská vana…Prvně jsem tam byla s Jamesem. Pak jsme to vzali ještě do prefektské spolky. Už jsem tam jednou byla a to tehdy, když tu byli červení. Prvně jsem tam viděla jejich kapitána, nebo co to bylo a tam odtud mě tehdy vzali do hořícího Havraspáru..Ach jo..zdá se to už neskutečně dávno…
Dnes jsem ale m
ěla konečně čas si vše pořádně prohlédnout a všimnou si, jak pěkná místnost to je. Spousta knih, pohodlná křesla…Prostě super.
Když jsme tam vše okoukli, rozhodli jsme se, že zjistíme, jak to je dnes se Sayuri. Jak jí je a tak…
Dve
ře nám otevřela Say se slovy, že Say už je propuštěná a je jí dobře. To mě uklidnilo a byla jsem relativně spokojená. Jenže její problém se starší studentkou to neřešilo..Uvidíme, jak se to vyvrbí.
Šli jsme se ješt
ě trochu procvičit do tréninkovky, kam potom došel i Riči. Chvíli jsme cvičili, než mi došlo, že on taky ještě asi nebyl v prefektské koupelně a tak jsme ho tam s Jamesem vzali.
Líbilo se mu tam a byl spokojený, že o tom míst
ě ví. Když jsme odcházeli, ohlédla jsem se na kluky a nějak jsem zavrávorala…a už jsem letěla do vody. No co vám budu povídat..? Šplouchlo to pěkně! J Riči se mě snažil vytáhnout, ale to oblečení strašně ztěšklo, tak jsem přeplavala bazén ke schůdkům a vylezla tam..
Řehtala jsem se jak pominutá až mi slzy tekly…A jelikož neumíme nikdo kouzlo na vysoušení oblečení, šla jsem po hradě mokrá jak vodník. Voda ze mě kapala jak z mokrého psa a já za sebou dělala pěknou cestičku. J
Až v prefektské spolce jsem se trochu vysušila u krbu…Tam mi taky Ri
či řekl něco úžasného..! Našli asi s Jamiem..no Něco..! Ani tady nemůžu napsat, co možná našli…Protože to je teda NĚCO! A kdyby si tu někdo přečetl o co se jedná, asi by se to snažil klukům vzít a já se bojím, že by jim při tom něco udělal..Nene…Sem to psát nebudu…Ale je to teda pecka..!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tajemství

(Katherine Star, 5. 6. 2012 16:13)

Tajemstvi jak hrom..fakt * usklibla se*

Re: tajemství

(Amelia, 6. 6. 2012 22:15)

Tak třeba to víš, třeba ne... Možností je dost. :)

hezký

(Leonard Brown, 27. 5. 2012 20:44)

Super, konečně vím jak ta koupelna vypadá :-D Hezkej post....

btw. Co našli? :-DD

Re: hezký

(Amelia, 31. 5. 2012 21:11)

:) Taje hradu odkryty :)))

To se nepovííí :) Je to veliký tajem :) Nechci, aby někdo zneužíval toho, že si tu přečetl deník .o)