Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 8

28. 2. 2012

 Nějaká prdlá prvačka z Nebelvíru nám vlezla do spolky! Nejdřív jsem si jí ani nevšimla, protože jsem pospíchala odložit pár věcí do pokoje, ale když jsem se vrátila do společenské místnosti, abych si procvičila pár kouzel na Edovi, nešlo přehlédnout Alu, jak podrobuje prvačku křížovému výslechu a několika dalších našich studentů postávajících „nenápadně“ kolem. Samozřejmě jsem se přidala k čumilům.:) 

Ala se vyptávala na to, jak se k nám ta holka dostala, kde zjistila heslo a podobně,…A hlavně – co tam chtěla. Odpovědi jsme se my, okolostojící Emilové, nedočkali. Tedy ne v tu chvíli. Ala si ji odvedla do pokoje a bylo po šou.
Po chvíli se ty dv
ě vrátili a Ala vybídla prvandu, aby si sedla a čekala. Měl přijít kolejní profesor. Vše se na chvíli uklidnilo, lidé si začali zase všímat své práce a já začala trénovat. No a ta holčina byla tak aktivní, že vytáhla svou hůlku a začala tam blbnout s jilexisem. Jako páni..! J
M
ě kdyby chytili v cizí spolce, tak si sednu na zadek (alespoň v jejím věku),mlčím a klepu se. Ale ona si tam začne trénovat! Tak jí Ala zase usměrnila.
NU a pak p
řišel profesor Aquarin. Vyptával se dívky vlastně na to samé, co Ala. Kde s dozvěděla heslo a podobně. Když došel k otázce, co vlastně chtěla u nás, odpověděla Ala, že dívka jí v pokoji sdělila, že chce být vyloučena.
Mno…To se nad tím asi moc nezamyslela. Kdyby tu pochroumala pár student
ů, možná by se toho dočkala, ale když čekala, že si k nám vpochoduje a hned jí vyhodí..No to to viděla moc jednoduše, slečna. To samé jí vlastně řekl o profesor. Že za tohle jí vyhození nejspíš nehrozí, ale rozhodne o tom její kolejní.
Zajímalo by m
ě, jaké tady má problémy, nebo co jí zkrátka vede k tomu, že chce být vyhozená. Rodiče prý nemá, tak pro ni nepřijedou, ale poručníky přece mít musí…? Je to zvláštní..
Pak už jsme se moc nedozv
ěděli. Profesor si dívku odvedl a byl klid…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář