Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 6.

23. 2. 2012

 Zapomněla jsem se zmínit o aukci, která byla u nás, v Mrzimorské spolce. Profesor Aquarin nás svolal rozhlasem po večeři a když jsme se sešli, sdělil nám, že po truhlách a všude možně našel poztrácené věci, ke kterým s nikdo nehlásí. Proto se rozhodl uspořádat aukci, díky níž budeme mít v kolejní kasičce o něco víc peněz. 

Většina z nás byla tím nápadem nadšená a tak jsme si došli pro peníze a profesor začal s předváděním předmětů. Jako první vytasil pero…No…Nic moc, říkala jsem si a čekala, kdo se ho ujme. Byla to Ala, která nás přeci jen musela jako prefektka povzbuzovat do vkládání peněz do fondu.:)
Pak už ale p
řišly zajímavější věci jako černý zimní kabát, který si hned ukořistila jedna prvačka, jakási věc, kterou jsem neuměla identifikovat a kterou mi profesor poté popsal jako prdící polštářek (ten jsem si koupila já J), knihu Značíš, značím, značíme…Hm..Co tam bylo ještě..? Asi si nic dalšího nevybavuju. Největší bitva byla ale o kufr. Přihazovalo nás snad…no byli jsme asi čtyři a pak se do toho vložila Leila, která mezitím přišla a začala házet do placu celé galeony..:) Inu nechali jsme ji vyhrát, ať má kufřík na své hračky a jelo se dál. Nějak jsem nevnímala, co se vůbec dražilo, protože ke mně přišlo to malé škvrně, kufr táhla za sebou a že mi ho prý dává. Snažila jsem se jí ho vrátit, ale vyhupsla profesorovi zpět na klín a já nechtěla rušit. Pak mě ale něco napadlo a odběhla jsem do pokoje. Rozloučila jsem se se svým plyšákem Míšou a darovala ho té malé choře. Chňapla po něm a očka jí zářila…No byly jsme spokojené obě.:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář