Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 5.

21. 2. 2012

 


Samuel Humming a Nika Alkenska jsou pry
č..! Vyloučili je ze školy! Ta zpráva se nese hradem jako vlna už od rána, kdy jsem seděla u snídaně. Málem jsem se zadusila topinkou, kterou jsem právě jedla a zůstala jsem zírat s vykulenýma očima na prvačku před sebou.
V
ěděla jsem, že poslední dobou Samuel dělal různé „boty“ a že mu nedávno vzali post ve fanfrpálovém družstvu…Ale co se stalo tak strašného, že je vyloučili..?

Je odpoledne a d
ůvodů, proč jsou ti dva vyloučeni, je nespočet. Od čarování na chodbách, přes Samovo obchodování, až k vykradení Snapeova kabinetu a používání zakázaných kleteb…Nevěřím ani jedné variantě, ale nepochybuju, že se brzy objeví i ten pravý důvod.

Je po ve
čeři a jak jsem řekla, důvod vyplaval na povrch. Je to prý ten samý důvod, kvůli kterému Samovi odebrali post v družstvu. Mě osobně to tedy přijde až moc přitažené za vlasy. Opil se…Hm..Fajn. To se tady povede jen některým studentům, ale za to se přece hned na člověka neštvou mozkomoři,ne..? A že byl venku po večerce? V ten den byli všichni…A že s třeba muckal s Nikou? No a co? Nedělali to nikomu na očích... A že prý dal pořádnou pěsťovku Daisy.? :))) No jo no..je to holka a ty se nebijou…Ale tak jsou horší věci, ne..? Pořádně nevím proč to udělal. Prý na něj snad seslala nějaké kouzlo. Ona, nebo někdo jiný…Ale tak to bych jí taky jednu ubalila..!
No a
ť tak, či onak podle mě je to vyloučení nefér. A už vůbec jsem nepochopila, proč vyloučili Niku. To jako fakt kvůli povečerce..? Nebo kvůli kapce alkoholu? Šmarjá to abych si začala dávat pozor..!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář