Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 2.

6. 2. 2012

 Dlouho jsem nepsala. Nebyl čas a ani nebylo pořádně o čem psát. Den za dnem tu běží v poklidu…Až mě to překvapuje. Nebýt Giny, která si „hrála“ před vstupem do naší spolky, upadly by tady dny v jednu velikou rutinu. Jo a co tam Gina vyváděla? Sam pořádně nevím, ale všichni jsme se tam pěkně pomlátili…:oP

Včera jsme byli v Prasinkách. Já poprvé, protože loni jsem tou dobou marodila. Byla jsem nadšená, jak je to tam pěkné. Hodně lidí si stěžovalo, jak jsou Prasinky malé a není se ani na co dívat. Nesouhlasím s tím. Jsou moc pěkné! Je to vesnice, tak nemohou přece čekat tolik ulic, jako v Londýně..! A mimo to- měli by si prostě cenit toho, že vypadli ze zdí Bradavic.
Když jsem se vracela do hradu, uv
ědomila jsem si, že dnes je Předvečer všech svatých. Už jsem se těšila, jakou výzdobu si letos skřítkové vymysleli, ale když jsem proházela hradem nenašla jsem nic. Ani náznak toho, že by se dnes mělo něco slavit…Připadalo mi to divné….Ale nakonec jsem uznala, že jsem se spíš spletla v datumu a neřešila jsem to.
Ve spolce jsem našla takovou ot
řepanou, vypelichanou kočku. I přes ten svůj opotřebovaný zjev se mi strašně zalíbila. Chtěla jsem jí dát najíst a třeba si s ní trochu pohrát, ale ona jen tak seděla a divně koukala..Pak začala prskat a kýchat…Tak jsem ji raději nechala, kde je.
Maya mi potom
říkala, že byla i u nás na pokoji…No doufám, že od ní Kulíšek nic nechytil!
Maya n
ěco kutila a já jsem se začínala nudit. Vybalila jsem si proto barvu na vlasy, kterou jsem si v Prasinkách koupila a nanesla ji. Byla jsem zvědavá, jak by mi změna sluela a tak jsem neváhala a sáhla po výrazné červené. J No…Je to změna..Vypadám teď, jako kdyby mi hořela hlava. :oP J
 Ale co jsem cht
ěla, to mám. Jde o zvyk…Spíš doufám, že Riči nebude mít šok, až mě uvidí…při nejhorším mám v zásobě ještě jednu barvu…
No..a co se týká zbytku ve
čera…Nějak nic nevím. I kdyby Bradavice spadly, nevím o tom. Usnula jsem jako pařez a probrala se až ráno, protože mi Kulíšek strkal packu do obličeje a žalostně mňoukal. Takže...Byla nějaká oslava..???

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář