Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 17.

21. 4. 2012

 Tak  jsem si dnes konečně vybrala penízky. Ne, že bych po celou dobu nějak strádala..! To vůbec..! Díky vánočnímu prodeji nepotřebných věcí jsem si dobře přivydělala…Ale tak každý galeon navíc se hodí, že..? 

Sotva jsem vylezla z pokoje, hned kolem mě proběhly dvě holčiny, co budou nastupovat do prvního ročníku a letěly (div se nezabili) ze schodů dolů do Kotle a nadšeně se bavili o Příčné. Je otevřená. Málem jsem zapomněla, že ji mají zpřístupnit už dnes.
No budu se tam muset podívat..! To všude zase budou nekonečné fronty, vykulení prváci, popálené prsty od jisker co budou samy vylétávat z hůlek neohrabaných dětí...No..Už se na to těším...
Nasnídala jsem se a zamí
řila jsem tam, co většina – do banky. Čekala jsem nekonečně fronty plné strkajících se prváků…Ale kdepak! Měla jsem štěstí a byla snad čtvrtá v pořadí. Prváci totiž ještě vyplňovali dokumenty k vydání klíčků. Mám to ale štěstí..!
Když jsem se dostala dol
ů, netrvalo dlouho a ujal se nás (já a ještě dvě prvačky) nějaký poměrně příjemný skřet. Chtěl mě dokonce nechat jít samotnou, ale odmítla jsem. Mám se ráda a ztratit se v bludišti,kterým banka je, to opravdu nechce – díky.
U truhly jsem byla p
říjemně překvapená, kolik mi toho rodiče poslali. Očividně chtějí, abych si letošní rok užila. No už bych snad měla na nějaký pěkný hudební nástroj a nemusela bych s sebou tahat jen tu přiblblou tamburýnu, co jsem dostala loni místo flétny…Uch…
Musím p
řiznat, že jsem se uculovala, když jsem se protahovala kolem prváků, kteří mezitím vytvořili pěknou řadu…
Seb
ěhla jsem schody od banky a chtěla jsem pokračovat do knihkupectví, ale moje oči přitáhla zase Obrtlá…Jak ráda bych se tam podívala..! Vím, že tam chodí prý jen špatní lidé a zkaženci…Ale zvědavost mě vážně přemáhá…Ani bych si tam nemusela nic kupovat..! Kdo říkal, že chci..? No…Nicméně jsem musela toho vejrání po chvíli nechat, protože se kolem rojilo dost lidí a podezřívavě si mě prohlíželi.
Vzdala jsem pokukování a šla koupit pot
řebné učení. Zítra ještě asi zaběhnu k Malkinové, jestli nemá nějaké nové oblečení…Jo a zvířatům musím koupit nějaké jídlo.Ty potvory mi nechtěj už jíst nic jiného, než mlsky ze Mžourova…Jsem si je rozmazlila..Ach jo…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář