Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 15.

13. 4. 2012

 Tak dnes to bylo zajímavý..Na to, že je léto a prázdniny.

Prváků stále všude moc a moc, ale co..! To je přece jedno..:) Venku je krásně, vzduch je čistý..Pohoda.!
Byla jsem doma u rodi
čů a ti mi řekli, že nám konečně připojili krb k Letaxové síti..! Takže konečně s nebudu muset kodrcat vlakem, když budu chtít domu, ale budu muset mít jen hrst prášku. To bude pohodlíčko!:) Hned jsem to vyzkoušela a přesunula se z domova do Kotle. Přepravila jsem si takhle pár věcí domů a z domova do Kotle, než mě mamka zkrotila a řekla ať zbytečně neplýtvám Letaxem…Ach jo…Asi si koupím sáček svého vlastního, aby s neřeklo.
Kdy jsem se tedy na delší dobu p
řesunula do Kotle, nešlo si nevšimnout muže uprostřed jednoho ze stolů a pár malých děcek postávajících kolem. Všichni měli oči navrch hlavy a čučeli…No ne, že já bych nekoukala, to jako ne…Taky jsem nikdy neviděla chlapa zapasovanýho do stolu…Začala jsem s ním řešit jak z toho ven a ukázalo se, že není jiného zbytí, než se vypravit pro Lékouzelníka k Mungovi. Nějaký kluk se tam hned vydal a já zatím kontrolovala nohy toho chlapa. Nějak je necítil…
Napadlo m
ě, že jestli je nějakou součástí stolu, tak zda se do něj dostanou červotoči, co v tom stále určitě jsou..Na takové myšlenky ale nebyl čas, protože ten chlap začal jančit a jak hulákal a řval, začal chrchlat piliny..No moc pěkný pohled to nebyl..To věru ne…Kašlal a dávil se a piliny na stole se začaly vršit..Pak podivně zblednul a to jsem se už vážně bála..Vyběhla jsem tedy taky ke krbu, abych popohnala lidi u Munga, ale to už jsem se srazila s nějakým mužem, co měl hábit Lékouzelníka. Zamířila jsem proto zpět k uvězněnému muž…Joo..! Mimochodem, prý si to způsobil špatným přenešením se.
Pak následovala série lektvar
ů a mácháním hůlkou…A i když to v jednu chvíli vypadalo bledě (ten chlap ječel a střídavě blednul a rudnul), Lékouzelník ho dostal ze stolu ven. Už jsem se radovala, že je vše v suchu, ale to jsme se pletla.
Ten muž totiž dál necítil nohy a tak z
ůstal ležet na stole jak..No..Zkrátka se tam válel, jako pytel ovsa…Lékouzelník zavelel, že je potřeba muže dostat k Mungovi. Čekala jsem, že se  sním nějak přemístí, ale to jsem se pletla. Začali toho nebožáka ještě s nějakým mužem cpát ke krbu…Nabízela jsem pomoc, ale už mě nevnímali..Víceméně po celou dobu vyprošťování toho pána mě nebrali na vědomí..Ale to je fuk.
Zajímalo by m
ě, jak mu teď je…Jestli opravdu celý nakonec zdřevěněl, jak strašil Lékouzelník…

Když ta vřava utichla, sedla jsem si k baru a byla ze všeho celá ještě trochu vykolejená a ani jsem si nevšimla, že si vedle mě přisedl Riči. Očividně hledal Tonyho, ale musela jsem mu vystačit já…Tony nikde nebyl k sehnání..Doufám, že je v pořádku…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář