Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 11.

25. 3. 2012

 Po dvou letech jsem se opět podívala do Bé. J Ani vlastně nevím, jak se to stalo. Seděly jsme s Alou ve spolce, povídaly si a ona se mě zeptala, kolik mi vlastně bylo, když tu byli Červení. Odpověděla jsem, že mi bylo 12 let a Ala si ze mě utahovala, protože si myslela, že jsem na Červené sesílala maximálně proud vzduchu…No samozřejmě, že jsem se ohradila, že to tak nebylo!:)
Nu a potom došlo na Bé. Bavili jsme se o tom, jaké jsem tam m
ěla pocity, když jsme tam byli ony první dny a Ala hned, že mě tam vezme. Pak ještě dodala, že se to ale nesmí dozvědět Say, že by se asi zlobila. To jsem se začala cukat, protože jsem nechtěla, aby se Say nějak zlobila…Ale Ala trvala na svém a šlo se.
B
ěhem chvíle jsme byly na místě. Srdce mi v tu chvíli bilo rychle, jako tenkrát, když jsme do Bé. Utíkali před Rudými.
Uvnit
ř to vypadalo trošku jinak, než tehdy. Vlastně tam byla jinak jen jedna postel, ale připadalo mi to vše jiné, protože jsem si asi zvykla na stan profesora Nomose.:)
Když jsem tam tak rozjímala a vzpomínala,
řekla mi Ala o Bé. Ještě něco..Ale to sem radši psát nebudu, Co kdyby můj sešit někdo našel..?? Ježiši to se nesmí stát! Musím příště deník schovat lépe..
Povídaly jsme,
čas ubíhal rychle a pak Ala zpozorněla. Prý někoho slyší. Já jsem poslouchala, ale nic jsem neslyšela. Ala už je ale na zvyku této místnosti zvyklá a tak mě rychle začala cpát do té malé tajné místnůstky, co je hned vedle a je tam více méně sklad. Nestihla však otevřít a tak jsem chňapla po hůlce a zastřela se. V tu chvíli jsem děkovala všem svatým, že se mi to kouzlo už daří.:)
Ješt
ě než jsem zapadlo do té místnůstky, všimla jsem si, že nepřišla Say, ale James….No..U jejich vrkání taky být nemusím. J)
Stála jsem v rohu skladu a pr
ůběžně se zastírala, abych nebyla viděna, kdyby sem náhodou James přišel. Po několika minutách vešla do místnosti Ala, že je prý vzduch čistý a že budu oficiálně do Bé. Pozvána, ať jdu zpět do spolky. Nenechala jsem se pobízet a šla…
Ve  spolce jsme poté s Alou sehrály perfektní divadlo plné p
řekvapení J Dokonce jsem dostala klíče!:) 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář