Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 10.

20. 3. 2012

 Zkoušky začaly, ale já už se jimi nijak netrápím a to z několika důvodů. 1) Myslím si, že jsem na tom lépe, než loni. 2) U učení ležím dlouho do noci a hůlku prakticky nespouštím z ruky..I u lektvarů jsem si o trošku jistější…ale hlavně..! 3) Maya…Moje milá Maya mi odjíždí..! Nevím, co tu budu bez ní dělat...Nebyla jsem tady v Bradavicích bez May snad ani den…Potkaly jsme se už v Kotli, pak ve vlaku...Klobouk nás zařadil do stejné koleje a nakonec jsme dostaly i společný pokoj…A teď mi odjede!
Pro
č..? její mamka prý učí v Krásnohůlkách a rozhodla se, že ji chce tam. Chce ji mít pod dozorem, takže jakmile dodělá zkoušky, odjede.
Bre
čela jsem, když mi to řekla a je mi do breku i teď. Je mi moc blízká na to, abych si představila, že ji třeba už nikdy neuvidím..A pokud, tak jen na chvíli prázdniny někde v Příčné…ne to nejde…
Takže díky téhle novince nemám na u
čení ani pomyšlení. Má to jednu výhodu – nejsem tolik nervózní, jako jindy o zkoušky. Nemám ani radost ze včerejší zkoušky POKT, která dopadla více než dobře.
Jsem tu na pokoji, na klín
ě mám Kulíška a po pravé ruce Minie (Myainu sovu, kterou mi darovala), aby si na mě už začala zvykat. Stále v duchu doufám, že si to rozmyslí..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář