Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 2.

21. 10. 2011

 Včerejší den mi nebylo nejlíp a tak jsem musela, k mé nelibosti, zůstat v posteli. Holky mě ale postupně informovaly o tom, co se kde děje a tak jsem vlastně ani o nic nepřišla.

Dnes ráno jsem vstala jako jedna z prvních a hned jsem se hnala do Velké Síně. Měla jsem hlad, že bych snad okousala i židle. Nacpala jsem se, napila a pak jsem šla zjišťovat, jak nám tedy rozepsali hodiny. Dnešní den máme jen POKT. Na tuhle hodinu se opravdu těším.Doufám, že to nebude jen nudné tlachání o nějakých masožravých červech. :oP
N
ějak jsem se zdržela a tak jsem do učebny utíkala. Na místě jsem zjistila, že to opravdu nebylo nutné. Čekal tam nejen náš ročník, ale i šesťáci a přidalo se poté i pár páťáků. Všichni máme POKT v jednu dobu. Mudrujeme o tom, jestli je to jen omyl, nebo jestli budeme mít hodiny spojené. Jakmile se dostaneme do třídy, je vše jasné. Budeme muset spolu vydržet, protože na hodiny budeme spojeni.
Vytáhla jsem sešit a brk s kalamá
řem, protože se dnes mělo jednat vyloženě o teoretickou hodinu, jak upozornil profesor. Otráveně jsem se připravovala na nudné řeči o těch červech, když se vedle profesora objevili dva krásní jednorožci. Jeden krásně bílý až do stříbrna, druhý černější jak noc.
Zprvu doufal, že mu o nich n
ěco povíme my sami, ale jelikož se k tomu nikdo neměl, začal s výkladem. Hodina mě moc bavila a tak utekla víc než rychle.
Po téhle hodin
ě už mě žádná výuka nečekala, tak jsem šla do Tréninkovky a procvičila si zase pár kouzel. Překvapuje mě, že po té dlouhé době kdy jsem nesměla čarovat a kdy jsem neměla hůlku vůbec u sebe, si kouzla pamatuju a že mi i jdou.
Nevím, jak dlouho jsem kouzla cvi
čila, ale mám pocit, že to snad byly celé hodiny. J Zaskočila jsem si na oběd, kde nás opět čekalo vynikající jídlo. Ti skřítci se vážně vyznaj. J
Po zbytek dne jsem byla ve spolce a v pokoji. Musela jsem usnout, protože když jsem v jednu chvíli znovu otev
řela oči, stál uprostřed pokoje profesor Aqarin s Mayou a něco řešili. Vyskočila jsem na nohy a připomněla mu svou objednávku. Teď už snad mám opravdu vše. Bylo by to fajn, protože mi ještě nějaké peníze zůstaly.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář