Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis 14.

11. 8. 2011


Někdo mě ostříhal! Nějaký vtipem sršící hovado mě ostříhalo! Vlasy..Moje krásný vlasy jsou pryč..!
Byla jsme v šoku, když jsem to zjistila. První, co m
ě napadlo bylo, že to udělal Jamie, který se asi dozvěděl, co jsem provedla Ričimu. Nevím, proč mě to napadlo, ale je to tak.Seběhla jsem dolů do kotle, abych se podívala, jestli tam někde nesedí. Nikde nebyl a tak jsem ještě zaběhla na Příčnou, kde jsem ale narazila na Esme, která (kupodivu) také přišla o vlasy...
Trochu jsem se uklidnila, když jsem s Esme mluvila. Snažily jsme se p
řijít na to, kdo to mohl provést, ale na nikoho jsme nepřišly. Esme má vlasy o kousek delší jak já a tak si je upravila do takového drdolu z copánků,. Já mám na hlavě ale jen jakési krátké, nepravidelně střižené cosi. Jsem jak vrabčák!
Zbytek dne jsem posedávala v Kotli, myšlenkama n
ěkde jinde...
Nakonec jsem odešla, a
čkoliv byl v Kotli nějaký muž, co nám nabízel brigádu na druhý den někde na nějakých vykopávkách. Když jsem byla ve svém pokoji, našla jsem čepici a zůstala v ní až do rána.

Druhý den jsem sešla na snídani. Kotel byl pom
ěrně prázdný a tak jsem se v klidu nasnídala. Nemusela jsem se bát, že by ostatí pokukovali po mých vlasech. Potřebovala bych nějakého kadeřníka, ale na Příčné žádný není a mudlovské peníze už nemám.  Až mě uvidí máma, asi jí trefí...
Z myšlenek m
ě vytrhl Riči, který ke mě přišel a kupodivu si ke mě chtěl sednout! Chvilku na mě koukal, než z něj vypadlo, že i přes to, co jsem mu provedla chce být s emnou dál kamarád. A nezapomněl mi pochválit nový účes. Řekla jsem mu, že to nebyla má volba, ale stejně mi účes chválil. Prý je to příjemná změna a mě tak ty vlasy sluší.
Náladu mi zvedl neskute
čně. Bylo to díky kombinaci znovu navázaného přátelství i pozvednutí sebevědomí. 
Te
ď jsem u sebe na pokoji - ven se mi nějak nechce -  a pročítám staré zápisky...Zkusila jsem si vlasy upravit do nějakého přijatelného tvaru a snažím se s tím, co mám na hlavě, nějak smířit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář